Jdi na obsah Jdi na menu
 

Historie

Historie akcí

Sezóna 2013

   
Název akce Datum Popis akce
     
MidnightRide 8. 6. 2013 Letos prvně jsme jeli nočním Zlínem. Sraz jako obvykle na Er1 a v 10 večer odjezd směr Jižní svahy a centrum. Dorazilo rekordních 161 motorek a mnoho batůžků. Ani se nechce věřit tomu, že tolik bikerů místo sobotní hospody raděj jedou v koloně po městě. Každopádně slušná účast a všem děkujeme za vzornou jízdu.
     
CzechBikers Restart BESIP 15. 5. 2013
Na druhý pokus jsme konečně zahájili sezónu 2013. Za velmi vydatného deště jsme se i tak sjeli v Otrokovicích, kde proběhla prezentace Policie ČR, BESIPu a Českého červeného kříže. Následovala vyjížďka za doprovodu Policie ČR až na Ranč Kostelany. Všem co přijeli děkujeme za účast, v takovém dešti dorazili opravdu jen ti nejotrlejší motorkáří.
     
CzechBikers Moto Party
6. 4. 2013

I když nám počasí nepřálo a zahajovací vyjížďka se musela posunout na jiný termín, nezabránilo nám si letošní jaro užít alespoň v jednom ze zlínských klubů. Tady máte malou ukázku, jak jsme si to tam užili.

     
First Warms Engines 29.3. 2013

Nová motosezona je v Kroměříži, navzdory počasí, už oficiálně zahájena. Stalo se tak v pátek 29. 3., kdy se první zahřáté motory objevily na parkovišti u Staré Masny.Akci s lehce praštěným názvem organizovali někteří naši členové ve spolupráci s hudební restaurací Stará Masna.Sraz a odjezd byl naplánován kolem třetí, počasí bylo objednané a nakonec taky vyšlo – když naše statečná trojice (!!!) vyjížděla, svítilo sluníčko, nepadaly trakaře ani sníh, silnice byly suché a zima nevelká – bohužel si z nás ale celé dopoledne dělalo srandu, když všechny mátl padající sníh, který spoustu z vás pochopitelně odradil. K Masně nakonec dorazil na motorce, kromě Pepého a mě, jen Majkl , který na tom ale vydělal, když byl za svou statečnost na večerní rockparty přede všemi vyznamenán a odměněn, takže se teď může pyšnit luxusním tričkem od jednoho z našich sponzorů, firmy PSÍ Hubík. Kdo by si snad myslel, že vyjížďka byla zrušena pro malou účast, ten se plete. Zima a s ní související motopůst už trvají moc dlouho, takže my jsme jeli a užili jsme si to!

Sezóna 2012

   
Název akce Datum Popis akce
CzechBikers Restart 7. 4. 2012

Již po osmé motocyklový klub CzechBikers zahajoval novou sezónu vyjížďkou. Odjezd 455 strojů od Velkého kina ve Zlíně za doprovodu Policie ČR a Městské policie Zlín byl letos nezapomenutelný. Po příjezdu na Ranč Kostelany a přivítání konvoje místním šerifem čekal na účastníky bohatý program včetně vystoupení mažoretek a několika soutěží. Po odjezdu následovala afterparty v klubu Flip Zlín, kde proběhla přehlídka moto oblečení PSI Hubík a vystoupení taneční skupiny.

     
     

Sezóna 2011

   
Název akce Datum Popis akce
     
MidnightRide II. 10. 9. 2011
Sobotní výjezd podpořený výborným počasím se zapsal opět do rekordů nočních vyjížděk. Na Er1 dorazilo 120 strojů a vydalo se směr centrum a následně na Pahrbek. Tam jsme byli uvítáni členy Zlínské kliky na jejich srazu.
     
V.I.P. desetiboj Otrokovice 23. 7. 2011
Přišel čas opět reprezentovat barvy klubu, tentokrát ovšem ne na závodním okruhu, ale na atletickém ovále. Čekal nás kompletní desetiboj vměstnaný pouze do jednoho dne. Jára, Svátek a několik příznivců našeho klubu nenechali nic náhodě a celkově se umístili jako tým na 4. místě, což bylo nejlepší umístění amatérů hned za profesionáli.
     
Výlet po Baťově kanálu 16. 7. 2011 Stejně jako loni jsme podnikli plavbu po Baťáku. I když jsme nenaplnili celou kapacitu lodi Morava, akce se více než povedla a za rok jedem určitě zas.
     
Freedom Party Rožnov p. R. 21. - 22. 5. 2011 Již se stalo tradicí dorazit na kultovní motosraz v Rožnově pod Radhoštěm. I když se přes areál kempu prohnala bouřka, počasí vyšlo a sjelo se hezkých pár stovek motorkářů. Večerní fenomenální koncert ujeté kapely Morčata na útěku nás nenechal jen tak přihlížet a pařilo se až do rána.
     
Nové mlýny 24. 4. 2011

Tak nedělní výjezd se vážně povedl. Jára, Peťásek, Radimek a asi dalších 6 mašin vyjelo ze Zlína. V Kyjově jsme se po drobném kufru spojili s bandičkou ze Stráznice a okolí - cca 6 strojů.. Peťas s Radimem museli otocit, spěchali domů a my pokracovali dál. Stavili jsme se na letišti u Hustopečí, na kofolu na Mlýnech a prchali před bouřkou.. Vzali jsme to přes Mikulov, Břeclav, ale dešti jsme neujeli. Super lidi, krásné počasí, zmokli jsme na ceste Z5, ale jinak povedená akce.

     
CzechBikers Restart 9. 4. 2011
Všem co přijeli na jarní zahajovací vyjížďku bych rád jménem celého moto klubu CzechBikers poděkoval za účast a vzornou jízdu. Celkem nás dorazilo pod kino hejno v počtu 440 motorek, které se vydalo za doprovodu Policie ČR a motojednotky Městské policie směr Otrokovice a Ranč Kostelany. Doufám, že jste se včichni dobře bavili. Plánujeme hodně podobných akcí, včetně malých srazů, na kterých Vás všechny zas rádi uvidíme.
     
     

Sezóna 2010, Sezóna 2009,

Sezóna 2008 Sezóna 2007, Sezóna 2006, Sezóna 2005, Sezóna 2004, Sezóna 2003, Sezóna 2002