CzechBikers - Aktuality
Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality

Příspěvky

Vančica 2009

27. 6. 2009

 

ObrazekLetos jsme nemohli samozřejmě chybět na kultovních závodech do vrchu maloobjemových strojů v Kašavě u Zlína. Vyzbrojeni o poznání lepší technikou a odhodláním jsme zaznamenali Double.. Zuzka ve své kategorii nad 2,5 kW 1. místo a hned za ní Zbyňa na čajně i s prasklým rámem. 1. kolo polovinu tratě doběhl po svých díky spadlému řetězu, druhé kolo ovšem zabodoval... Akce velice vydařená, děkujeme organizátorům a za rok určitě zas...

 

Jihočeská veselka - Nové Hrady

20. 6. 2009

 

ObrazekHrstka statečných členů, kteří se nezalekli ani nevlídného počasí, se v sobotu vypravila na pravou krojovanou jihočeskou veselku do Nových Hradů. Počasí nakonec vydrželo, takže cesta i veselka proběhly bez komplikací. K večeru se skupina přemístila do kempu v Českých Budějovicích a užila si sobotní noc, jak se na CzechBikers sluší...

Ráno pak česnečku na zpravení a tradááá domůůů....

 

Minibike serial Pardubice

13. 6. 2009

 

ObrazekPoprvé jsme se jako tým účastnili Minibike seriálu v Pardubicích na krásném okruhu UAMK. Dorazili jsme na místo v pátek večer, něco se ugrilovalo, popilo a šlo se spát. Ráno nás čekala kvalifikace + tréninky a 2 závody. Akce se myslím velice vydařila, kluci v kategorii Blata 2,5 pobrali 1. 3. a 4. místo. V openech byla již větší konkurence, ale reprezentovali jsme velice zdatně.

 

Pardubice trenink

6. 6. 2009

 

ObrazekKonečně jsme se vypravili na krásný okruh v Pardubicích, na kterém se jezdí mistrovství republiky v minibicích. Výbrně jsme si zajezdili a potrénovali na nadcházející hobby serial.

VIDEO

 

Freedom party Rožnov pod Radhoštěm

24. 5. 2009

 

Obrazek

Od pátku do neděle se část našeho motoklubu zúčastnila kultovního motorkářského srazu v Rožnově pod Radhoštěm. O tom co vše se tam dělo si každý udělá obrázek sám, když se podívá na fotky z této velice povedené akcičky.

 

Lipník nad Bečvou - minibike č. 3

23. 5. 2009

 

ObrazekV sobotu jsme se sjeli opět do Lipníka na motokárový okruh. Maska ladil nový stroj Blatu Elite 14 WRS, ostatní trénovali jak o život na závody.

VIDEO   -  najdete tady...

 

Honda Day Masarikuv okruh Brno

15. 5. 2009

 

ObrazekV pátek si všichni vzali volno a sraz jsme dali v 9 ráno na okruhu v Brně. Ale počasí naprosto nepřálo, tak obě skupiny, jak ze Zlína, tak z Prahy jely skoro 100 km v dešti a mlze. Nakonec jsme prošli křtem ohněm, teda spíš vodou a dali si 20 minut na mokru. Výborně jsme se projeli, sám jsem žasnul co pneumatiky na vodě zvládnou. Nikdo to kupodivu nezahodil

 

Lipník nad Bečvou - minibike č. 2

10. 5. 2009

 

ObrazekTentokrát se nás do Lipníka vydalo mnohem víc, celkově asi 15 strojů. Okruh je naprostá špička, ať co se týká provedení, nájezdů a kvality asfaltu, tak hlavně samotná trať je vymyšlená tak, že se člověk opravdu nenudí a připadá si jako na opravdovém okruhu. Až na několik technických závad vše proběhlo bez jakýchkoli problémů.

 

Švýcarsko - Loveride 2009

5. 5. 2009

 

Obrazek

 ObrazekVýlet k Davidovi a na motosraz Loveride začal velmi nešťástně. Jára a Zuzka vyrazili na motorce po ose a hned před Plzní začalo pršet. Až ke Stutgartu jeli v dešti, ale zdárně absolvovali 720 km až do Hausenu, nedaleko Zurichu.

 

Lipník nad Bečvou - minibike

4. 5. 2009

 

ObrazekMaska, Sigy a Zbyňa vyrazili na okruh do Lipníka nad Bečvou. Napráskali pár fotek, tak tady je máte.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »