CzechBikers - Aktuality
Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality

Příspěvky

Minibike serial Pardubice

13. 6. 2009

 

ObrazekPoprvé jsme se jako tým účastnili Minibike seriálu v Pardubicích na krásném okruhu UAMK. Dorazili jsme na místo v pátek večer, něco se ugrilovalo, popilo a šlo se spát. Ráno nás čekala kvalifikace + tréninky a 2 závody. Akce se myslím velice vydařila, kluci v kategorii Blata 2,5 pobrali 1. 3. a 4. místo. V openech byla již větší konkurence, ale reprezentovali jsme velice zdatně.

 

Pardubice trenink

6. 6. 2009

 

ObrazekKonečně jsme se vypravili na krásný okruh v Pardubicích, na kterém se jezdí mistrovství republiky v minibicích. Výbrně jsme si zajezdili a potrénovali na nadcházející hobby serial.

VIDEO

 

Freedom party Rožnov pod Radhoštěm

24. 5. 2009

 

Obrazek

Od pátku do neděle se část našeho motoklubu zúčastnila kultovního motorkářského srazu v Rožnově pod Radhoštěm. O tom co vše se tam dělo si každý udělá obrázek sám, když se podívá na fotky z této velice povedené akcičky.

 

Lipník nad Bečvou - minibike č. 3

23. 5. 2009

 

ObrazekV sobotu jsme se sjeli opět do Lipníka na motokárový okruh. Maska ladil nový stroj Blatu Elite 14 WRS, ostatní trénovali jak o život na závody.

VIDEO   -  najdete tady...

 

Honda Day Masarikuv okruh Brno

15. 5. 2009

 

ObrazekV pátek si všichni vzali volno a sraz jsme dali v 9 ráno na okruhu v Brně. Ale počasí naprosto nepřálo, tak obě skupiny, jak ze Zlína, tak z Prahy jely skoro 100 km v dešti a mlze. Nakonec jsme prošli křtem ohněm, teda spíš vodou a dali si 20 minut na mokru. Výborně jsme se projeli, sám jsem žasnul co pneumatiky na vodě zvládnou. Nikdo to kupodivu nezahodil

 

Lipník nad Bečvou - minibike č. 2

10. 5. 2009

 

ObrazekTentokrát se nás do Lipníka vydalo mnohem víc, celkově asi 15 strojů. Okruh je naprostá špička, ať co se týká provedení, nájezdů a kvality asfaltu, tak hlavně samotná trať je vymyšlená tak, že se člověk opravdu nenudí a připadá si jako na opravdovém okruhu. Až na několik technických závad vše proběhlo bez jakýchkoli problémů.

 

Švýcarsko - Loveride 2009

5. 5. 2009

 

Obrazek

 ObrazekVýlet k Davidovi a na motosraz Loveride začal velmi nešťástně. Jára a Zuzka vyrazili na motorce po ose a hned před Plzní začalo pršet. Až ke Stutgartu jeli v dešti, ale zdárně absolvovali 720 km až do Hausenu, nedaleko Zurichu.

 

Lipník nad Bečvou - minibike

4. 5. 2009

 

ObrazekMaska, Sigy a Zbyňa vyrazili na okruh do Lipníka nad Bečvou. Napráskali pár fotek, tak tady je máte.

 

Zakvaltování Topolná

2. 5. 2009

 

ObrazekNáš motorkářský klub se zúčastnil akce pořádané klubem Topmoto v Topolné u Zlína. Výborně zorganizovaná vyjížďka, spolupráce s policií, beseda s patologem a prezentace, to vše se dalo zažít na tomto moto srazu. Kluci máte náš obdiv...

 

Jarní CzechBikers RESTART, zahájení sezóny 2009

11. 4. 2009

 

Obrazek

Letošní zahajovací vyjížďky se zúčastnil rekordní počet motorkářů. Pod Velkým kinem ve Zlíně se shromáždilo 215 strojů a vydalo se na Helfštýn. Po cestě se přidali další skupinky v Holešově a v Bystřici u Mrtvolky nás bylo necelých 300. Na hrad dorazilo nakonec 217 strojů.

Všem zúčastněným za celý motorkářský klub CzechBikers tímto moc děkuji za hojnou účast, vzornou jízdu a účast.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »