Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality

Příspěvky

2. závod Hobby Poháru ČR - Pardubice

8. 5. 2010

 

ObrazekTýden po České Kamenici se odjel v pořadí 2. závod HP ČR. Přes organizační problémy se nakonec podařilo závod uskutečnit. Tady je malá ochutnávka fotek ze soboty.

 

1. závod Hobby Poháru ČR - Česká Kamenice

1. 5. 2010

 

ObrazekPrvní letošní závod Hobby Poháru ČR se konal na novém okruhu v České Kamenici. Naše klubové barvy hájila Zuzka s Járou, kterým se přes technické problémy dařilo velmi sluśně. Připsali si první cenné body.

 

Restart 2010

10. 4. 2010


ObrazekVšem co dorazili přes nepřízeň aprílového počasí na akci bych rád moc poděkoval za účast. Pod kinem se nás sjelo celkem 227 strojů z toho dorazilo přes prudký déšť na Ranč Kostelany 117 motorek.  Nakonec jsme se doufám všichni dobře bavili a za rok, nebo na naší další akci Vás všechny rádi uvidíme.

 

Valentýnská minibike session

13. 2. 2010

 

Obrazek

Stává se již tradicí na Valentýna, že se náš klub sejde a uspořádá malou akcičku na minibicích. Tentokrát se jely 2 velice volné závody, jedlo se, pilo se, prostě pohodička...

VIDEO

 

2. zimní řádění na hale

18. 1. 2010

 

ObrazekOpět jsme se sešli v hojném počtu a výborně si zajezdili. Až na nově vzniklé šikany, které jsou pro minibike docela nevhodné se jezdilo parádně.

Tady je video Zuzky, Peťase a Foříka

 

Hala Zlín Prštné

5. 1. 2010

 

ObrazekV tomto roce první poježdění a potrénování v hale na motokárové dráze. Sešlo se nás docela dost, většina vymetla pavouky ze svých strojů a parádně si zajezdila.

 

ShutDown & Vykvaltování

10. 10. 2009

 

ObrazekLetošní oficiální ukončení motorkářské sezóny jsme spojili s Vykvaltování motoklubu Topmoto z Topolné. I přes nepřízeň počasí, se nás u kina sjelo cca 20 strojů, v Topolné jsme si dali pauzu na rozmrznutí a v počtu asi 50 motorek jsme dorazili s přátelskou podporou Policie ČR na hrad Buchlov. Tam na nás čekala prohlídka hradu, občerstvení, soutěž v jízdě pomalosti a samozřejmě se celou vyjížďku střádalo do kasičky na dětský domov v Uh. Hradišti. Akce se následně přesunula právě tam, kde děti upekly koláčky, my zase špekáčky na ohni.. Prostě parádní podzimní akce...

 

Brno mini okruh

4. 10. 2009

 

ObrazekPoprvé jsme se vypravili otestovat brněnský minibikový okruh. Kluci z Pardubek tam už netrpělivě čekali od 11 hodin než otevřou. Okruh je nádherný, rychlý a velice technický. Zázemí odpovídá okruhu na kterém se konají závody Mistrovství Evropy. Opravdu luxusní poježdění ke konci sezóny.

 

Czech Endurance Cup Brno

30. 8. 2009

 

ObrazekCzech Endurance Cup v Brne v neděli probíhal ve znamení krásného počasí a velizce zajímavých závodů. Narozdíl od GP se dalo nakouknout do boxů a vidět práci mechaniků.

 

Hobby camp Pardubice

29. 8. 2009

 

ObrazekPoprvé jsme se zúčastnili celovíkendové minibikové akce na okruhu UAMK v Pardubicích. V pátek se popilo, sobota po dešti se pojezdilo, prostě pohoda...

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »